Про нас

Важлива інформація про навчання разом з нами

Спробуємо вгадати:
власна квартира
чи навіть будинок?
ГАРНИЙ
автомобіль
закордонні
подорожі,
можливо
ДО ЕКЗОТИЧНИХ КРАЇН?
Забезпечене життя
для себе та близьких,
коли не доводиться думати про
гроші?
А, може, це свобода жити своїм життям? Самостійно керувати власним часом з можливістю працювати за зручним графіком без необхідності щодня їздити на роботу, але при цьому мати стабільно високий дохід?
Як щодо 40 000 - 60 000 грн
/в місяць?
з можливістю працювати за гнучким графіком та дистанційно? Ти думаєш, що в нашій країні такі умови можливі лише для керівників та власників бізнесу?

У нас хороша новина:
вже через рік-два-три так зможеш
заробляти і

ТИ . . .
Як?

Професія майбутнього

Сьогодні у тебе є реальна можливість поєднати гарний заробіток, гнучкий графік роботи та зручність дистанційної роботи. І це не фантомні схеми швидкого збагачення, які обіцяє численна банерна реклама. Віримо, що високого стабільного доходу можна досягти лише за допомогою власних зусиль.
Ми живемо в епоху, коли

ГОЛОВНИМ ДВИГУНОМ РОЗВИТКУ СВІТОВОЇ ЕКОНОМІКИ Є ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ (IT).

 • Вони дозволяють досягти проривних результатів у традиційних галузях: виробництві та послугах;
 • Саме інформаційні технології повністю змінили і продовжують трансформувати індустрії звязку, розваг (книги, музика, фільми), банківських послуг;
 • а також такі традиційні бізнеси, як послуги таксі (Uber);
 • готелів (Airbnb);
 • навчання (Coursera).
Герої інформаційної епохи - це спеціалісти з інформаційних технологій. Вони знаходяться на передовій змін, вони придумали та продовжують розвивати Windows, iOS, Android, а також мільйони додатків до них, вони створюють соціальні мережі, сайти та бази даних.

Гарна новина для тебе: сьогодні таких спеціалістів не вистачає.

Інформаційні технології розвиваються дуже швидко і стають потрібними усюди, існуючі навчальні заклади просто не встигають готувати потрібну кількість.
Нестача спеціалістів означає, що зарплати на ринку стабільно зростають, і сягнули небачених для України значень: в середньому спеціалісти з інформаційних технологій сьогодні отримують 3-5 тис доларів у місяць, і при цьому роботодавці активно полюють на професіоналів.
Секрет таких високих зарплат не лише у дефіциті кадрів, а й у тому, що для ІТ-галузі кордони - не проблема. Ти можеш працювати вдома зі своєї квартири в Україні над замовленням клієнта зі США чи Німеччини і отримувати винагороду у доларах чи євро з рівнем оплати відповідно до світових стандартів.

Запрошуємо тебе приєднатися до світової інформаційної еліти та за короткий час стати професіоналом у сфері інформаційних технологій, щоб отримувати стабільно високий дохід,  працюючи в зручних умовах за гнучким графіком.

Що очікується від тебе

Програмування - це не так складно, як ти можеш уявляти. Безумовно, щоб стати хорошим програмістом, потрібен час та зусилля. Ризикнемо сказати, що крім часу та зусиль (та, зрозуміло, наявності простенького компютера) не потрібно більше ні-чо-го.
Не потрібно бути сильним у математиці: навіть якщо у школі ти не любив математику, а твої оцінки не піднимались вище середнього рівня, ти зможеш стати чудовим програмістом.
Не потрібно знати, як влаштований компютер чи бути досвіченим користувачем будь-яких програм. Достатньо часу на навчання та бажання займатися.
Гарні знання з математики, логіки, комп’ютера можуть пришвидшити темп навчання, але й без них кожен зможе досягти високого рівня професіоналізму у програмуванні завдяки іноваційному підходу до навчання Київської ІТ-Академії.
Розпочинай навчатися вже зараз!

Орієнтація на ринок.

Ми даємо тобі лише 100% необхідні знання. Ми поважаємо гуманітарні дисципліни та фундаментальні точні науки, які входять до складу обовязкових для вивчення у вишах, але переконані, що вони не є обовязковими для того, щоб стати професіоналом у сфері ІТ. Ми вважаємо, що кожен має вирішувати індивідуально, що вивчати та чим цікавитись за межами своєї професії.

У той же час у програмах вишів відсутні критичні для професійного успіху дисципліни, або ж вони викладаються недостатньо професійно (англійська мова для ІТ-спеціалістів, проектний менеджмент тощо).

Інформаційні технології - це дисципліна, яка змінюється кожного дня, програми вишів просто не встигають адаптуватися до такої швидкості змін. Ми слідкуємо за змінами щодня, і адаптуємо як навчальну програму, так і зміст окремих предметів за необхідністю миттєво. Ми завжди у пошуку нового матеріалу, який можна передати студентам академії.

Порівнюючи звичайний технічний виш та нашу ІТ-академію, ти можеш думати про сімейний універсал та болід Формула-1. Перший підходить для широкого кола завдань, але він значно програє позашляховикам у прохідності, міні-венам у місткості, лімузинам - у комфорті, спoртивним автомобілям - у швидкості та керуванні. Другий сконструйовано лише заради максимальної швидкості та маневреності, жертвуючи усім іншим. І в результаті ми не зробимо з тебе універсально освічену людину, яка розбирається потрохи у всьому, ми підготуємо тебе професіоналом світового класу в області програмування.

Результативність.

На відміну від традиційних закладів, ми навчаємо не задля оцінок. Ми працюємо індивідуально з кожним студентом, щоб досягти 100% засвоєння необхідних знань (ми даємо лише необхідні знання).

Ми гарантуємо тобі стажування і 100%отримання пропозиції працевлаштування протягом 4-6-ти місяців після успішного завершення навчання. Так впевнено стверджувати нам дозволяє той факт, що усі наші випускники працюють тими на кого навчались -програмістами.

ІНТІТА.
переваги наочно:

Традиційне навчання

Жорстко визначена навчальна програма, прив’язана до часових рамок (академічний рік)

Лекції та семінари, як основа навчального процесу (вивчення теорії)

Оцінки за якість засвоєних знань за певний час

Диплом про вищу освіту видається через 5-6 років за умови засвоєння великої кількості непрофільних знань (мова, історія, філософія тощо)

ІНТІТА

Навчання за зручним графіком

Можливість обирати напрямки навчання

Практичні заняття з першого дня навчання, створення реальних працюючих проектів

Оцінок немає, лише “знання засвоєні” чи “потрібно навчатися далі”

Лише практичні знання, які будуть потрібні тобі у роботі та житті: програмування, англійська мова, побудова карєри на ринку інформаційних технологій, основи життєвого успіху.

Переваги

Можливість підлаштувати графік навчання під власні потреби

Навчання в комфортному темпі

Отримання реального робочого досвіду вже протягом навчання, портфоліо готових робіт на момент закінчення навчання

Навчання до позитивного результату: до повного засвоєння необхідних знань

Весь час навчання витрачається на отримання корисних практичних знань, тому термін навчання скорочуються, а кількість практичних засвоєних знань більша, ніж у традиційних закладах

IT-Олімпіада

ІТ-олімпіада

Прийміть участь в заочній
ІТ-олімпіаді та отримайте
можливість навчання без
вступних екзаменів

у Київській ІТ-Академії

Iнформацiя

Відповіді надсилайте на e-mail: intita.hr@gmail.com

Призери олімпіади – отримують до 50% знижку на навчання в ІТ-Академії
із можливістю укладання контракту на роботу програмістом на 3 роки.

Іногородній учасник з найкращою роботою - забезпечується безкоштовним
проживанням на період навчання в ІТ-Академії.

Переможець отримує право безоплатного навчання в ІТ-Академії. Призери олімпіади – отримують до 50% знижку на навчання в ІТ-Академії.

Розв’яжіть якомога більшу кількість задач:

Старовинна скриня

В скрині лежать плахти, корзно, намітки, хологуні, сорочки з вишитими пазушками.

Що лежить в скрині?

“Конкурс капiтанiв”

Продовжте фрази капітанів команд КВК:

 • Що ти вискочив на сцену, як...
 • А ти робиш, як...
 • Чого ти скривився, як...
 • Бо твій капелюх личить тобі, як...
 • Чого ти прилип, як...
 • Дійсно, чого це ми гриземся, як...

Два яйця

Влітку студент ІТ-Академії на ім’я Іта відпочивав у бабусі в селі. Одного разу бабуся принесла повний кошик різних яєць. Іта взяв в руки два яйця, гусяче і куряче, і почав їх розглядати. Яйця майже однакової форми, але різні за розмірами. Товщину шкаралупи обох яєць можна вважати однаковою. Цікаво, яка вага шкаралупи кожного з них? Не розбиваючи яєць Іта визначив цю вагу. Які вимірювання, зважування та обчислення зробив при цьому.

Які вимірювання, зважування та обчислення зробив при цьому Іта?

Три мудреці

Якось три викладачі ІТ-Академії відпочивали в саду та й заснули. Садівник вирішив пожартувати над ними та й вимастив їхні обличчя вугіллям. Прокинувшись і поглянувши один на одного, викладачі почали сміятись, тому що кожному з них здавалося, що двоє інших сміються один з одного. Раптом один з викладачів припинив сміятися, оскільки він зрозумів, що його власне обличчя також вимащене.

Як він міркував?

Щирий друг

У студента Іта двадцять вісім одногрупників в ІТ-Академії. У всіх двадцяти восьми різна кількість друзів в цій групі.

Скільки друзів у Іта?

Дивне число

Іта записав десяткове натуральне число, яке закінчується цифрою 6. Потім, закресливши останню цифру 6 і дописавши цю цифру 6 перед тими, що залишилися, він отримав число, яке в чотири рази більше від початкового.

Яке число спочатку записав Іта?

Хто? Який? Де?

Іта, Тарас і Данило брали участь у олімпіадах з математики, фізики і програмування в Києві, Вінниці і Львові. Іта не був у Києві, Тарас - у Вінниці. Той, хто був у Києві, брав участь в олімпіаді не з фізики, а хто був у Вінниці - не з програмування. Тарас не брав участь в олімпіаді з математики.

В олімпіаді з якого предмета і в якому місті брав участь кожен?

В полоні у піратів

Іта та Віта попали у полон до піратів. Вони розуміли, що врятуватись можна тільки позбувшись від них. І вони запропонували їм таку гру. Всі стають в коло і кожного четвертого викидають за борт. Гра продовжується до тих пір, поки на кораблі не залишиться дві людини.

Запропонуйте свій алгоритм, користуючись, яким Іта і Віта, могли б безпомилково вибрати собі місце в колі при заданій кількості піратів (оформіть алгоритм у вигляді блок-схеми).

Загадка комп’ютерного фокусника

Один комп’ютерний фокусник виділив на вінчестері 15 сегментів і для кожного сегмента установив пароль. Деякі паролі він розміщував за межами своїх сегментів. Із цих паролів він створив новий - 16-й сегмент і для нього встановив новий пароль.

Де має знаходитись цей пароль, в 16-му сегменті, чи поза ним?

Дивна команда

В експедицію в одну із галактик потрібно відібрати 6 спеціалістів із 8 претендентів - Курки, Лисиці, Зайця, Вовка, Ведмедя, Їжака, Білки, Півня. Обов’язки астронома можуть виконувати Вовк і Півень, штурмана – Лисиця і Ведмідь, повара – ведмідь і Вовк, лікаря – Курка і Їжак, електронщика – Заєць і Їжак, програміста – Заєць і Білка. Виявилось, що Ведмідь не поїде без Лисиці, Їжак без Білки і без Зайця, Заєць не хоче їхати разом з Вовком, а Курка з Лисицею.

Кого взяти в експедицію?

Ключ до шифру

Для виходу із віртуальної реальності, комп’ютер вимагає команду виходу. Ця команда зашифрована за допомогою магічного квадрата третього порядку. Цифри цього квадрата, починаючи з лівого верхнього кута, в порядку зліва направо, вказують на послідовність букв із зашифрованого повідомлення: ОЙУМДЧОХО.

Складіть алгоритм для дешифровки даного повідомлення.

Ледащик

...За тридев’ять земель жив-був Ледащик. Таке ім’я він отримав, бо не брався за холодну воду. Зате іншим любив надавати книшів. А пихатий був такий, мов води в рот набрав. Коли ж щось обіцяв, то виконував тільки тоді, як рак на горі свисне...”

Складіть таке ж оповідання, використовуючи синонімічні фразеологізми.

Задача Рамсея

В обласній олімпіаді з математики брала участь команда ІТ-Академії у складі шести студентів, серед яких був і Іта. Побачивши команду він сказав: - Друзі! Склад нашої команди нагадує мені умови відомої задачі Рамсея, в якій треба довести, що серед будь-яких 6 осіб завжди знайдуться або троє попарно знайомих, або троє незнайомих один з одним...

Доведiть це.

Ситуацiя з приватизацією

Всі міста країни, крім столиці розташовані вздовж шосе. Зі столиці в кожне місто веде пряма дорога. Дві компанії бажають привати-зувати дороги і ділянки шосе таким чином, щоб кожна компанія могла проїхати з будь-якого міста в інше лише своїми дорогами.

Чи зможуть вони це зробити при будь-якій кількості міст, більшій за одиницю?

Цікава ситуація

Іта відомо, що:
а) серед людей, що мають комп’ютери, є такі, які не є програмістами;
б) люди, які щодня працюють на комп’ютері, але не є програмістами, не мають комп’ютера.

Питання: чи всі власники комп’ютерів програмують на комп’ютері?

Розумний студент іт-академії

Іта купив у магазині 3 альбоми, кілька зошитів вартістю 30 коп. кожен, і 6 олівців. Продавець виписала чек на суму 2 грн. 20 коп. - Ви помилилися, - сказав Іта, коли побачив чек. Перевірка показала, що він був правий.

Як, не зробивши обчислень, Іта помітив помилку?

“Кмітливий” двійочник

У тексті до кожного питання є п’ять варіантів відповідей. Відмінник відповідає на всі питання правильно. Коли двійочнику вдається списати, він відповідає правильно, а в іншому випадку наздогад.Причому тільки на одну п’яту частину несписаних питань він відповідає правильно. За рік двійочник правильно відповів на половину питань.

Яку частину відповідей йому вдалося списати?

Збирач податків

Подорожуючи віртуальною реальністю, Іта попав у полон до одного багдадського збирача податків. Той пообіцяв відпустити його, якщо він допоможе йому взнати кількість монет у хитрих Алі і Магомета. У Алі стільки монет, що їхня кількість записується тризначним числом, у якого перша і остання цифри відрізняються. А кількість монет у Магомета записується тими ж цифрами, тільки в зворотному порядку. Відомо, що остання цифра різниці дорівнює трьом.

Яка кількість монет у кожного?

Загадка великих чисел

Один вінницький успішний бізнесмен, відкрив в банку новий рахунок, поклавши на нього певну суму грошей Х, яка представляється цілим числом гривень; його другий вклад Y також склав ціле число гривень. Величина кожного наступного його вкладу дорівнювала сумі двох попередніх (тобто, сума його вкладів представляла узагальнену послідовність чисел Фібоначі). Двадцятий вклад бізнесмена склав рівно 1 млн. гривень.

Як визначити суми його перших двох вкладів?

Загадкова хвороба

Одного разу Іта захворів, але лікар ніяк не міг встановити діагноз. Йому були відомі два симптоми S1 (не їсть) та S2 (плаче) двох хвороб Іта: Х1 (закохався) та Х2 (хоче автомобіль) при чому: 1) при Х2 є S1; 2) при Х1 і відсутності Х2 є S2 ; 3) при Х2 і відсутності Х1 немає S2 ; 4) при S1 або S2 є принаймні Х1 або Х2.

Складіть логічне рівняння, яке дозволить по “значенням” ознак (“є” і ”немає”) визначити “значення” хвороб.

Взаєморозуміння

В ІТ-Акдемії студенти між собою розмовляють на своєрідній мові. На початку кожного слова повторяється одна і та ж буква, якщо вона приголосна.

Складіть алгоритм для кишенькового перекладача мови студентів ІТ-Академії на українську мову.

Планета квадрат

На планеті “Квадрат-9” є 9 клітинкових держав, розташованих у вигляді квадрата 3х3. В кожній державі свій відлік часу, і їхні годинники показують від 1 до 4 одиниць. Тому на планеті хаос.

Розробіть алгоритм, який допоможе встановити один час у всіх державах, який дорівнює одиниці. Годинники можна переводити на одну одиницю вперед або назад одночасно у всіх державах, розташованих на одній вертикалі чи горизонталі.

Чи ви відрізняєтесь від інших?
Ми гарантуємо стажування і 100% отримання пропозиції працевлаштування протягом 4-6-ти місяців після успішного завершення навчання. Так впевнено стверджувати нам дозволяє той факт, що усі наші випускники працюють програмістами.
Що собою представляє весь курс навчання?

Концепція підготовки програмістів в ІТ-Академії реалізується в чотири етапи.

1. Базисний - формується стійкий фундамент для підготовки програмістів: -необхідні знання елементарної математики і інформатики; (термін навчання - 1 міс.).

2. Класичний - формуються основні принципи програмування на базі класичних комп'ютерних наук і методологій: - алгоритмічна мова С; - вища математика, дискретна математика і комбінаторика; - структури даних (зв'язні списки, бінарні дерева пошуку, червоно-чорні дерева, ХЕШ-таблиці); - розробка і аналіз алгоритмів; (термін навчання - 5 міс.).

3. Перехідний - формується база для переходу до сучасних технологій програмування: - ООП на базі Java (C++); - Проектування баз даних; - Інтернет-програмування (HTML, CSS, JavaScript, PHP); (термін навчання - 3 міс.).

4. Становлення - завершення процесу підготовки шляхом конкретного застосування отриманих знань на реальних проектах ІТ-компаній із зосвоєнням сучасних методів і технологій, які використовуються відповідними компаніями; (термін навчання - 4 міс.).

5. Англійська мова для програмістів - вивчається протягом усього курсу; Оригінальна методологія підготовки спеціалістів передбачає щомісячне визначення цілей і перевірку (контроль) рівня їх виконання, гарантує включення у виробничий процес (працевлаштування) спеціаліста після завершення навчального процесу.

У мене зараз немає необхідних коштів, чи можу я навчатися у кредит?
Так, ми пропонуємо гнучкий підхід в оплаті за навчання - можливе кредитування навчання на 2-3 роки, що дозволить тобі виплачувати основну суму вже після працевлаштування.
Я чув від знайомого, що він освоїв програмування самотужки, це можливо?
Так, на ринку багато “програмістів-самоучок”, але вони, як правило, пройшли довгий шлях (як правило більше 5 років) для того, щоб навчитись програмуванню, ми - один із ефективних варіантів стати кваліфікованим програмістом за короткий час.
У мене у школі було погано з математикою / я давно не займався математикою. Це може завадити мені навчитися програмуванню?
Математика допомагає краще розвинути логічне мислення і знання елементарної математики необхідні обов’язково, проте, не математичне, а логічне мислення визначає наскільки гарний програміст і тільки невеликий відсоток гарних математиків стають професійними програмістами. Необхідні для тебе, яка для майбутнього програміста, знання по математиці включені у всі основні курси, які ми пропонуємо до вивчення.
Мені 34 роки, чи можу я зараз розпочати навчання?
Верхньої вікової межі для того, щоб вивчати програмування - немає, люди і старшого віку розпочинали і досягали гарних результатів. Життєвий досвід людям старшого віку дозволяє ефективніше побудувати навчальний процес і швидше кар’єрно зростати.
Я чув думку, що професія програміста технічна, а я - людина творча. Чи підійде програмування мені?
Програмування - це і є творчість, варто спробувати, щоб зрозуміти чи це твоє покликання.
Чи є акредитація у ІТ-Академії?
Ні. Ми не отримуємо акредитацію з власного бажання, оскільки тоді ми були б змушені організувати навчальний процес 4-5 років згідно з програмами Міністерства освіти і науки України, включаючи загальні предмети (історію, українську мову) в програму, а наша ціль - готувати спеціалістів у сфері програмування за короткий період (1 рік).
Які документи повинен пред'явити абітурієнт при вступі?
Потрібно пред’явити документ (копії) про попередні освіти, копію паспорту та ідентифікаційного коду. Також потрібно зареєструватись на офіційному сайті ІТ-Академії - kyiv.intita.com на співбесіду.
Чи передбачені канікули, вихідні дні?
Є Різдвяні канікули тривалістю в 2 тижні, травневі також 2 тижні. Державні свята вихідні дні. У серпні студенти не навчаються.
Люди якого віку приймаються в Академію?
В Академію можуть вступити всі, в кого є закінчена середня освіта. Верхньої межі у віці немає. Школярам 5-11 класів пропонуємо підготовку в Школі ХАКЕРІВ.
Чи можуть в ІТ-Академії навчатись студенти з інших міст?
Так.
Чи є якісь пільги або стипендії?
При оплаті за весь курс наперед, знижка 20%. Переможець ІТ-Олімпіади звільняється від оплати, а призери отримують до 50% знижку. За результатами першого триместру найкращі студенти І.Т.А. отримують стипендію. Також можна отримати кредит на 2 і більше років.
Як часто проходять заняття в ІТ-Академії і яка їх тривалість?
Весь курс триває 12 місяців. Заняття тривалістю в 2 академічні години (1 пара), два заняття (2 пари) в день (9:00-12:10, 14:00-17:10, 18:00-21:10) проводяться 5-6 днів на тиждень.
Які заходи ви проводите де можна більше взнати про ІТ сферу?
profitday.info

тел. моб. +38 067 431 19 21
ел. пошта: intita.hr@gmail.com
скайп: int.ita